• ALTIN (TL/GR)
  1.669,58
  % 0,89
 • AMERIKAN DOLARI
  26,9863
  % 0,24
 • € EURO
  28,7900
  % 0,23
 • BIST 100
  7.961,98
  % -1,93
 • BITCOIN/TL
  711589,289
  % -0,71
 • ETHEREUM/TL
  43699
  % -0,53
 • CARDANO/TL
  6.62
  % -1,90
 • RIPPLE/TL
  13.39
  % 1,46

Alıcısı Hazır İşler – Kısa Sürede Kazandıran 10 Fikir

Alıcısı Hazır İşler – Kısa Sürede Kazandıran 10 Fikir

Alıcısı hazır işler, büyük oranda başarı getiren ve her zaman müşterisi bulunan iş fikirleridir. Sizler için alıcısı hazır işler kapsamında değerlendirilebilecek kısa sürede kazandıran en iyi fikirleri derledik.

Kısa Sürede Kazandıran Alıcısı Hazır İş Fikirleri

Maddi getiri sağlamak son derece güç bir duruma gelmiş olsa da alıcısı hazır işler yeni sektörlere yatırım yapmayı düşünen girişimciler için her zaman güvenli limanlar arasında görülür. Elbette ki her girişimin büyük riskleri mevcuttur ve kendine has bilgi birikimi ve yetenek gereksinimleri vardır. En doğru fikre sahip olsanız bile yanlış hamlelerle büyük zararlar yaşayabileceğinizi her zaman göz önünde bulundurmanız gerekir.

Yemek Yaparak Para Kazanmak

Yemek Yaparak Para Kazanmak

Yemek satışı ile para kazanmak, her devirde çok kazandıran yöntemlerden birisidir. Son yıllarda yemek zincirlerinin gelişmiş olması ve evlere kadar yemek servisi yapılabilmesi, ülkemizde hazır beslenme alışkanlığını büyük oranda arttırmıştır. Bununla birlikte fast food tüketiminin zararlarının farkında olan ve sağlıklı beslenmek isteyen kişiler için ev yemeği ihtiyacı devam etmektedir. Bu nedenle fast food zincirleri ve restoranlar kadar ev yemeklerine olan rağbet de artmaktadır.

Instagram gibi platformlar üzerinden yaptığınız yemekleri paylaşarak ve müşteri kitlesi oluşturarak restoran dahi açmadan yemek satışı işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Günümüzde pek çok şirket öğle yemekleri için ev yemeklerini tercih etmektedir. Bunun yanında özel günlerde de talebin oldukça artacağını söylemek mümkündür. Hazır mantı, yaprak sarması gibi buzluğa atılabilecek ve uzun dönem tüketilebilecek besinler hem çalışanlar hem de ev hanımları tarafından takip edilebilmektedir.

Özel Ders Vererek Para Kazanmak

Özel Ders Vererek Para Kazanmak

Özel ders ile para kazanma yöntemi, uzmanlığı olanlar için en ideal para kazanma yöntemlerinden birisidir. Resim, müzik, enstrüman veya eğitim – öğretim dersleri, her dönemde ilgilisi bulunan seçeneklerdir. Günümüzde online ders verebilme imkanının bulunması, sanal sınıflar oluşturulabilmesi ve grup dersler yapılabilmesi gibi gelişmiş yöntemler ile özel derslerden yüksek meblağlar kazanılabilmesi mümkündür. İnternette bulunan ders verme platformlarına kayıt olarak veya derslerinizi online platformlara yükleyerek öğrenci kitlesi hazırlayabilirsiniz.

Kiralama İşleri Yaparak Para Kazanmak

Kiralama işi yaparak para kazanmak, her zaman kazanç getirecek bir diğer iş fikridir. Bulunduğunuz şehirde kiralık ev veya araba ihtiyacı bulunan kişiler her zaman bulunacaktır. Özellikle büyük şehirlerde bu ihtiyaç daha fazla olmaktadır. Evinizin kullanmadığınız odalarını kısa süreli ve uygun fiyatlı konaklama yeri arayanlara kiraya vererek veya kendinize bir ev arkadaşı bularak para kazanmanız mümkündür. Bunun yanında arabanızı da kullanmadığınız günlerde kiraya verebilirsiniz. Bu işlemlerin tamamını kendiniz yapabileceğiniz gibi kiralama şirketleri ile anlaşarak da gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bebek Ürünleri Satışı Yaparak Para Kazanmak

Bebek ürünleri satarak para kazanmak, kar oranı yüksek olan işlerden birisidir. Binlerce bebeğin her gün dünyaya gözlerini açtığı düşünüldüğünde alıcısı hazır işler arasında neden bebek ürünlerinin olduğu da daha net anlaşılabilmektedir. Bebek bezi, bebek bakım ürünleri, kıyafet, biberon ve bebek odası mobilyaları, en yüksek satışa sahip bebek ürünleridir.

Bebek ürünleri satışını bir mağaza açarak yapabileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinden de gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Özellikle anne adaylarının hamilelik döneminde sosyal medya platformlarındaki bebek ürünlerine büyük ilgi gösterdiklerini söylemek mümkündür.

İnşaat Malzemeleri Satışı Yaparak Para Kazanmak

İnşaat malzemesi satışı yaparak para kazanma yöntemi, her dönemde kazandıracak bir yöntemdir. Ülkemizde inşaat sektörü hızla gelişen sektörlerden birisidir. Bu durumda da inşaat malzemelerine ihtiyacı arttırmaktadır. Özellikle yeni gelişmekte olan illerde ve ilçelerde malzeme satışı yaparak kar elde edebilirsiniz. İnşaat malzemeleri satışında distribütörlük için yüksek bir sermaye gerekebilmektedir. Ancak başlangıçta düşük fiyatlı malzemeleri satarak kendi sermayenizi oluşturabilirsiniz.

Alıcısı hazır işler : Oyun Evi Açarak Para Kazanmak

Oyun evi ile para kazanma yöntemi, özellikle büyükşehirlerde alıcısı her zaman hazır olan işlerden birisidir. Oyun evleri genellikle alışveriş merkezlerinin içerisine veya yakınına açılmaktadır. Bu sayede alışveriş yapmak isteyen ailelerin çocuklarına eğlenceli ve güvenli bir şekilde zaman geçirme imkanı tanınmaktadır. Genellikle oyun evleri için fiyat belirlemesi 30 dakikası 20 TL olarak belirlenmektedir. Bu açıdan basit bir belirleme ile günlük 100 müşterinin size çocuğunu emanet ettiği bir günde 2000 TL kazancınız olması mümkündür.

Alıcısı Hazır İşler : Organik Tavuk Yetiştiriciliği Yaparak Para Kazanmak

Organik tavuk yetiştiriciliği para kazanma yöntemini kullanarak alıcısı daima hazır bir iş yöntemi kurmanız mümkündür. Tavuk yetiştiriciliği ve yumurta satıcılığı, her zaman satış yapabileceğiniz bir iştir. Tavuk ve yumurtanın, beslenmenin temel yapıtaşlarıdır. Bu durum kısa sürede sermayenizi çıkarmanıza ve kar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Evcil Hayvan Pansiyonu Açarak Para Kazanmak

Evcil hayvan pansiyonu açmak, para kazanmak isteyenler için daima kazandıran bir iştir. Evcil hayvanlar, her dönemde insanların en yakın arkadaşlarından birisidir. İnsanlar evcil hayvanları ile zaman geçirmekten zevk almaktadır. Ancak kamusal alanların büyük bir kısmına evcil hayvan götürülmesi yasaktır. Otobüsler, tatil mekanlarının büyük bir kısmı ve alışveriş merkezleri, evcil hayvanların giremediği yerlerin başında gelmektedir.

Evcil hayvan pansiyonları bu gibi durumlarda adeta kurtarıcı olmaktadır. Hayvanlar için hizmet veren evcil hayvan pansiyonları, günlük belirli bir ücret karşılığında evcil hayvanlara barınma ve bakım hizmeti verilmesi için açılmaktadır.

Vitamin Bar Açarak Para Kazanmak

Vitamin bar açmak, para kazanmak için tercih edebileceğiniz bir yöntemdir. Vitamin barlarda genel olarak sıkılmış organik meyve suyu satışı yapılmaktadır. Ancak günümüzde sandviç ve salata gibi sağlıklı besinlerin satışı da yapılmaktadır. Vitamin barlar düşük bütçe ile yapılabilecek büyük kar getirili iş fikirlerinin başında gelmektedir.

Büfe Açarak Para Kazanmak

Büfe açarak kazanç elde etmek, her devrin vazgeçilmez iş fikirleri arasında yer almaktadır. Büfenin konumunun merkezi bir yer olarak seçilmesi halinde aylık büyük kazançlar elde edilebilmesi mümkündür. Bu noktada büfe açmak için belediyeden izin almanız gerektiğini de söylememiz gerekmektedir. Alıcısı hazır işler arasında daima ilk sıralarda bulunan büfe açma fikrinde her şeyin yolunda gitmesi halinde sermayenizi üç ayda tekrar kazanmanız mümkündür.

Siz hangi sektörlerin alıcısı hazır işler arasında yer aldığını düşünüyorsunuz. Yukarıdaki sektörler üzerine düşünceleriniz neler? Deneyimlerinizi ve görüşlerinizi yeni girişimcilerle paylaşmak için yorum kısmımızı kullanabilirsiniz. Daha fazla iş fikri içinse “Para Kazanmak” kategorimiz altında yayınlanan diğer içeriklerimize de göz atmanızı öneririz.

YORUMLAR YAZ
 • halil2 sene önce
 • alı cı sı hazır kısa sürede kazandıran en güzel
  iş çoçuk oyun makinası otamat işidir